YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
Genel Müdürümüz Birleşmiş Milletler Konferansına panelist olarak katıldı.
 
 
Sayın Genel Müdürümüz Dr. Adnan Ertem, 9-13 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansına 10 Mayıs Salı günü panelist olarak katıldı.

10 Mayıs 2011 Salı günü Birleşmiş Milletler En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı Sivil Toplum Platformunda düzenlenen “Az Gelişmişliğin ve Fakirliğin Önlenmesinde Vakıfların Rolü ve Türkiye Örneği “ konulu panele katılan genel müdürümüz Sayın Dr. Adnan Ertem, vakıf konusunu ve ülkemizin vakıf deneyimini panele katılan 13 ülkenin temsilcileriyle paylaştı.

Pakistan, Malawı, Lesoto, Tanzanya, Afganistan, Nijer, Burkino Faso, Sierra Leone, Bangladeş, Nepal, Orta Afrika Cumhuriyeti, Sudan ve Etiyopya ülkelerinden panelistlerin ve  temsilcilerin bulunduğu toplantıda Vakıflar Genel Müdürlüğü çalışmalarının az gelişmiş ülkelere bir rol model oluşturduğunu vurguladılar.

Toplantıda pek çok ülke temsilcisi, Türkiye’deki vakıf tecrübesinin kendi ülkelerine transfer edilmesi konusunda talepte bulunurken, Vakıflar Genel Müdürünü ülkelerine davet ederek, Türkiye tecrübesinin anlatılmasını istediler.