YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
VAKIF ETKİNLİKLERİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ - İSTANBUL
 
 
İstanbul’da 30. Vakıf Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen “Vakıf Etkinlikleri Kortej Yürüyüşü” renkli görüntülere sahne oldu.

İstanbul’da 30. Vakıf Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen “Vakıf Etkinlikleri Kortej Yürüyüşü”  renkli görüntülere sahne oldu.
 
Yürüyüş Mehteran Takımı, yeni vakıflar, okullar, kurum personeli ve halkın katılımı ile saat 11’de Tünel(Taksim) de başlayıp Taksim Anıtına Çelenk konulması ile tamamlandı. Mehteran takımının çaldığı marşlar halkın yoğun ilgisine neden oldu.
 
Vakıf Haftası Açılış Programı, 06 Mayıs 2013 Pazartesi Pera Müzesinde düzenlenen törenle başladı.
 
Törene İstanbul Vali Yardımcısı, Beyoğlu Kaymakamı, Yeni Vakıflar, Kurum personeli ve çok sayıda basın mensubu iştirak etti.
 
Törende Saygı Duruşu, İstiklal Marşı, Barkovizyon Gösterisi ve Protokol konuşmalarından sonra Ödül Törenine geçildi(Vakıf Kurumunda 20. Hizmet Yılını Dolduran Personele Plaket ve Ödül Verilmesi).
 
Program Doç. Dr. Haluk DURSUN’un “Vakıf Medeniyetinde Şehircilik” konulu konferansı ile tamamlandı.
 
Hafta boyunca vakıflarda ve üniversitelerde etkinlikler devam edecektir.
 


Fotoğraf Galerisi
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10