YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
CİBUTİ CUMHURİYETİ DİN İŞLERİ VE VAKIFLAR BAKANI..
 
 
CİBUTİ CUMHURİYETİ DİN İŞLERİ VE VAKIFLAR BAKANININ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ

CİBUTİ CUMHURİYETİ DİN İŞLERİ VE VAKIFLAR BAKANININ
GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ
 
 
 
 
            Cibuti Din İşleri ve Vakıflar Bakanı Dr. Hamed Abdou Sultan ve beraberindeki heyet, 01 Mart 2012 Perşembe günü Sayın Genel Müdürümüz Dr. Adnan Ertem’i Makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette, konuk Bakan Dr. Hamed Abdou Sultan, Cibuti Vakıflar teşkilatının çok sayıda gayrimenkule sahip olduğunu ve bu gayrimenkullerin gelirleri ile din hizmetleri, eğitim ve yoksullukla mücadele gibi hizmetleri yerine getirmeye çalıştıklarını kaydetti. Cibuti Cumhuriyetinde özellikle vakıf gayrimenkullerinin yatırım ihtiyaçları konusunda Vakıflar Genel Müdürlüğünün tecrübelerine ihtiyaç duyduklarını belirten Cibuti Bakanı Sultan, personel eğitimi ve vakıf gayrimenkul değerlendirme çalışmaları için ülkelerine, Genel Müdürlüğümüzden uzman personel görevlendirilmesi talebinde bulundu.
           
Genel Müdürümüz Dr. Adnan Ertem de Sayın Bakanı Vakıflar Genel Müdürlüğünde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Cibuti Vakıflar teşkilatının güçlenmesi ve hizmetlerinin artırılması için her türlü yardıma hazır olduklarını kaydederken, Genel Müdürlüğümüzce yürütülen “Kat Karşılığı”, “Yapım veya Onarım Karşılığı Kiralama” ve “Restorasyon veya Onarım Karşılığı Kiralama” modelleri ile ilgili örnekler verdi.