YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[1] Bina Yapımı [6] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [9] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] Hizmet Alımı
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
Genel Müdürümüz Saraybosna’da Vakıf Haftası kutlamalarına katıldı ve Osmanlı dönemine ait vakıf eser
 
 
Genel Müdürümüz Sayın Dr. Adnan Ertem Saraybosna’da Vakıf Haftası kutlamalarına katıldı ve Osmanlı dönemine ait vakıf eserlerinde incelemelerde bulundu.

Bosna Hersek’te bu yıl ilk defa kutlanan ve bundan sonra da geleneksel hale getirilmesi planlanan Vakıflar Haftası etkinliklerine davet edilen Genel Müdürümüz Sayın Dr. Adnan ERTEM, beraberindeki heyetle birlikte 17-18 Mayıs 2011 tarihlerinde Saraybosna’yı ziyaret etti.

Ziyarette, Bosna Hersek Vakıflar Müdürü Senaid Zaimoviç ve Vakıflar Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Hasani ile de görüşmelerde bulunan Genel Müdürümüz, Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Bosna Hersek Vakıfları arşivi ve envanterinin oluşturulması ve dijitalleştirilmesi” projesinde gelinen aşama hakkında bilgiler verirken, Bosna Hersek Vakıflar Müdürlüğü yetkilileri de Türkiye’nin Vakıflar alanındaki tecrübelerinden yararlanmak istediklerini kaydettiler.

Genel Müdürümüz Dr. Adnan ERTEM, Vakıflar Haftası kutlamalarının ardından, Saraybosna’da bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen vakıf kültür varlıklarını ziyaret ederek, son durumları hakkında bilgi aldı.

Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet Diyanet İşleri Başkan Vekili İsmet Spayiç’i de makamlarında ziyaret ettikten sonra, yurda döndü.
 
Sayın Genel Müdürümüz Dr. Adnan ERTEM, Bosna Hersek Vakıflar Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa HASANİ ile...