YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
Ortaköy Camii, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıflar Genel Müdürlüğü işbirliği ile restore edilece
 
 
İstanbul'un en önemli simgelerinden Ortaköy Camii, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıflar Genel Müdürlüğü işbirliği ile restore edilecek.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk UYAN, Genel Müdür Yardımcısı İrfan YILMAZ, Vakıflar İstanbul I. Bölge Müdürü İbrahim ÖZEKİNCİ ve II. Bölge Müdürü Saffet ERTÜRK’ ün katılımı ile yapılan toplantıda Ortaköy Camiinin restorasyon protokolü geçtiğimiz hafta imzalandı.

Daha önce Saliha Sultan Sebilinin restorasyonunu üstlendiklerini söyleyen Genel Müdür Ufuk UYAN, Ortaköy Caminin restorasyonunu da üstlenmekten büyük mutluluk duyduklarını ve vakıf kurumunu çok önemsediklerini, bundan böyle de kültür çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Vakıflar İstanbul I. Bölge Müdürü İbrahim ÖZEKİNCİ de vakıf abide eserlerinin korunması ve gelecek nesillere aktarılması noktasındaki hassasiyetlerinden dolayı genel müdür Ufuk UYAN’a teşekkür etti.