YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
Sayın Cumhurbaşkanımızın Vakıf Haftası Mesajı
 
 
Sayın Cumhurbaşkanımızın Vakıf Haftası Mesajı

 “Vakıf Haftası etkinliklerine davetiniz için teşekkür ediyorum.

Selçuklu ve Osmanlıdan bu yana önemli bir sosyal dayanışma ve yardımlaşma kurumu olan Vakıflarımız, kardeşliğimizin birlik ve beraberliğimizin en kuvvetli unsurlarındandır.
Dünyanın pek çok ülkesindeki vakıf sistemine örnek ve esin kaynağı olan vakıf geleneğimiz, eğitim, sağlık ve yardımlaşma alanlarında milletimizin ihtiyaç duyduğu bir çok hizmetin sunulmasında öncü rol üstlenmişlerdir. Bulunduğumuz coğrafyaya yüzyıllar boyunca sayısız eser kazandıran vakıf müesseseleri, her alanda özveriyle hizmet etmiş, birlik ve beraberlik duygularımızın pekişmesine önemli katkılarda bulunmuşlardır. Çok güçlü bir vakıf medeniyetinin temsilcileri olarak bizler, devletimizle vakıflarımızın birbirlerini tamamlayan bu işbirliğini, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir kazanç olarak görüyoruz.
Vakıf haftası etkinliklerinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, tüm davetlileri en kalbi duygularımla selamlıyorum.”
 
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
CUMHURBAŞKANI