YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[1] Bina Yapımı [6] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [9] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] Hizmet Alımı
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
MASALCI VÂKIF DEDE, ULUSLARARASI ÇOCUK TİYATROLARI FESTİVALİNDE..
 
 
“Masalcı vâkıf dede”, 30 nisan 2016’da “Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivalinde” Sahne alıyor.

 “MASALCI VÂKIF DEDE”, 30 NİSAN 2016’DA “KÜÇÜK HANIMLAR KÜÇÜK BEYLER ULUSLARARASI ÇOCUK TİYATROLARI FESTİVALİNDE” SAHNE ALIYOR.

 

Vakıflar Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğince çocuklarımıza karşılıksız iyilik etme davranışını temel alan vakıf olgusunun ve vakıf bilincinin anlatılabilmesi için hayata geçirilen müzikli çocuk tiyatrosu “Masalcı Vâkıf Dede30 Nisan 2016 günü Ankara’da İrfan Şahinbaş Sahnesinde saat 11.00 ve 14.00’de, “12. Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali” kapsamında sahne alacak.
 
Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce düzenlenen ve bu sene de İtalya, İspanya, İran gibi pek çok ülkeden tiyatro gruplarının katıldığı festival ülkemizde her sene 23 Nisan haftasında gerçekleştiriliyor. Vakıflar Genel Müdürlüğünün çocuklar için hazırlayarak, sahneye uyarladığı Osmanlı ve Selçuklu Vakıflarının ilginç öykülerinin masallaştırıldığı oyunu şimdiye kadar Türkiye ve Kıbrıs’ta yaklaşık 20 bin ilköğretim öğrencisi izledi. Oyun ücretsiz olarak sahnelenmektedir.
 
DT Ana Sayfa için tıklayınız:
http://www.devtiyatro.gov.tr/

Masalcı Vâkıf Dede tanıtım videosu için tıklayınız: http://www.vgm.gov.tr/CocukKosesi/izle/izle.html

 Fotoğraf Galerisi
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17