YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
VAKIFLAR HAFTASI BAŞLADI
 
 
Vakıflar Haftası Resmi Açılışı, TBMM Tören salonunda Başbakan Yardımcısı Sayın Bülent ARINÇ’ın himayelerinde gerçekleşen tören ile başladı.

 Vakıflar Haftası Başladı

Vakıflar Haftası Resmi Açılışı, TBMM Tören salonunda Başbakan Yardımcısı Sayın Bülent ARINÇ’ın himayelerinde gerçekleşen tören ile başladı.
Açılış öncesi Vakıflar Genel Müdürü Dr. Adnan ERTEM tarafından Anıtkabir’e çelenk bırakıldı. Anıtkabir’e çelenk bırakılmasının ardından TBMM Tören Salonunda bir araya gelen misafirlerin katılımıyla, Vakıflar Haftası başlatıldı.

25 Bölge Müdürlüğümüzün organizasyonlarıyla yurt genelinde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlanan Vakıflar Haftasının açılış törenine Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel EROĞLU’nun yanı sıra çok sayıda bürokrat ve büyükelçi de katıldı.

Vakıflar Haftası Açılış Töreninde vakıf eserlerin restorasyonuna katkıda bulunan iş adamlarına plaket verilirken, vakıf yurtlarında kalıp okullarında başarılı olan öğrencilere de bilgisayar hediye edildi. 


Fotoğraf Galerisi
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24