YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. ADNAN ERTEM' İN VAKIFLAR HAFTASI MESAJI
 
 
11-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Vakıflar Haftası bu sene; “Vakıf ve Sanat” konusu çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

 Genel Müdürümüz
Sayın Dr. Adnan ERTEM' in
Vakıflar Haftası Mesajı

 
 
 
         11-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Vakıflar Haftası bu sene; “Vakıf ve Sanat” konusu çerçevesinde gerçekleştirilecektir.
 
         Genel Müdürlüğümüz, vakıflarımızın yaşatılması, vakıf bilincinin yaygınlaştırılması ve medeniyetimizin yapı taşı olan vakıf abide eserlerimizin korunup gelecek nesillere aktarılması gibi önemli sorumlulukları olan bir kurumdur.
 
         Bildiğiniz üzere; Genel Müdürlüğümüz ecdadımız tarafından yaşadıkları coğrafyalarda inşa edilen binlerce vakıf abide eserin bakım ve onarımını yapmakta, onları korumaya ve yaşatmaya çalışmakta; binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşımıza gıda yardımı ve nakdi yardım yaparken sağlık hizmeti ve burs hizmeti de vermektedir.
 
         Tüm vakıf eserlerimize sahip çıkmanın ve onları tanıtmanın yanı sıra bu eserlerimizi meydana getiren vakıf şuurunu yeni nesillere aktarmanın görev bilinci içerisinde, Vakıflar Haftasının ülkemize hayırlı olması diler,  tüm vakıf dostlarına sevgi ve saygılarımı sunarım.