YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[11] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [5] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] İhale İlanı İptali
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
VAKIFLAR DERGİSİNİN YAYIN HAYATINDAKİ 75. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
 
 
Vakıflar Dergisinin yayın hayatındaki 75. Yıldönümü Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent ARINÇ’ın himayelerinde gerçekleşen bir programla kutlandı.

 
VAKIFLAR DERGİSİNİN YAYIN HAYATINDAKİ 75. YILDÖNÜMÜ BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN BÜLENT ARINÇ’IN HİMAYELERİNDE GERÇEKLEŞEN PROGRAMLA KUTLANDI.
 
PROGRAM KAPSAMINDA “VAKIFLAR DERGİSİNİN 75 YILLIK SERÜVENİ” KONULU PANEL DÜZENLENİRKEN AYRICA DERGİNİN BUGÜNE KADAR GEÇİRDİĞİ SAFHALARI ANLATAN KISA FİLM DE GÖSTERİLDİ.
 
Vakıflar Dergisinin yayın hayatındaki 75. Yıldönümü Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent ARINÇ’ın himayelerinde gerçekleşen bir programla, 31 Aralık 2013 Salı günü Genel Müdürlüğümüz Konferans Salonunda kutlandı.
Programa; Anadolu Ajansı Genel Müdürü Sayın Kemal ÖZTÜRK, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Sayın Mehmet ATALAY, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof Dr.  Hikmet ÖZDEMİR, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa DUMAN ile çok sayıda akademisyen ve Genel Müdürlüğümüz çalışanlarının yanı sıra emekli Genel Müdürlerimiz de katıldı. Program; Vakıflar Dergisinin basım ve yayınında emeği geçenlere de plaket takdim edildikten sonra gerçekleşen kokteyl ile sona erdi.
Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent ARINÇ’ın ve Genel Müdürümüz Sayın Dr. Adnan ERTEM’in yaptıkları konuşmalar ile başlayan program; Vakıflar Dergisinin ilk basımından bugüne kadar geçirdiği safhaları anlatan filmin gösterilmesinin ardından,   “Vakıflar Dergisinin 75 Yıllık Serüveni” başlıklı panel ile devam etti. Paneli Prof. Dr. Mehmet ÖZ yönetirken, Yrd. Doç. Dr. Fatih MÜDERRİSOĞLU, Yrd. Doç. Dr. Ahmet DEMİR, Dr. Nazif ÖZTÜRK, Yazar Mehmet ÇETİN de panelist olarak bulundular.


Fotoğraf Galerisi
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27