YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[1] Bina Yapımı [6] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [9] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] Hizmet Alımı
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. ADNAN ERTEM VE BERABERİNDEKİ HEYET KUVEYT'TEYDİ.
 
 
Genel Müdürümüz Dr.Adnan ERTEM ve Beraberindeki Heyet Kuveyt İslam Ülkeleri 20. Vakıflar Buluşması için Kuveyt'teydi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. ADNAN ERTEM VE BERABERİNDEKİ HEYET KUVEYT İSLAM ÜLKELERİ 20. VAKIFLAR BULUŞMASI İÇİN KUVEYT’TEYDİ.
 
 
 
Kuveyt Vakıflar İdaresi Genel Sekreterliği ev sahipliğinde 22-24 Aralık tarihleri arasında
gerçekleştirilen 20. Vakıflar Buluşmasına yapılan davet üzerine Genel Müdürlüğümüz de ilk kez temsil edildi. Genel Müdürümüz Dr. Adnan ERTEM Başkanlığındaki heyette, Vakıflar Meclisi Üyesi Ahmet TEMİZKÖK ve Dış İlişkiler Daire Başkanı Davut Gazi BENLİ bulundu.
 
30 İslam ülkesinden 40 kadar katılımcının katıldığı “Buluşma”da İslam dünyasında vakıflar alanındaki son gelişmeler tartışıldı. Genel Müdürlüğümüzün faaliyetlerini içeren Arapça sinevizyonumuz toplantının ilk oturumunun açılışında ilgi ile izlendi. Vakıflar alanında son 10 yılda Vakıflar Genel Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar ve bunların sonuçlarının paylaşıldığı toplantıda gerçekleştirilen sunum İslam Ülkeleri temsilcileri tarafından takdir ve ilgi ile karşılandı.
 
Genel Müdürümüz Dr. Adnan ERTEM, başta İslam ülkeleri vakıflar teşkilatları koordinatör kuruluş olan Kuveyt Vakıflar İdaresi Genel Sekreteri Dr. Abdu’l-Muhsin KHURAFİ olmak üzere, katılımcı ülke temsilcileri ile ikili görüşmelerde bulundu.


Fotoğraf Galerisi
01
02
03
04